Bazgier-ordinace

Školní 225
Strakonice
38601
383328828
milan.bazgier8@gmail.com

Nabízené služby

 

  • Odbornost praktického lékaře pro dospělé-ošetřujeme klienty pojišťoven-

Vojenské zdravotní pojišťovny,Všeobecné zdravotní pojišťovny,Oborové zdravotní pojišťovny,Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra,České průmyslové zdravotní pojišťovny.

Klienti naší ordinace mohou využívat možnost objednávání ošetření telefonickou cestou,kdy minimalizujeme čekací dobu v čekárně. Dále využíváme možnost kontaktu s klientem pomocí e-mailu,SMS zpráv.

  • Komplexní akupunktura

zaměřujeme se hlavně na léčbu bolestivých stavů(bolesti páteře,migrény,bolesti při onemocnění trojklanného nervu, bolesti při syndromu karpálního tunelu,bolesti při výrůstku patní kosti, bolesti loktů tzv.tenisový loket, oštěpařský loket, bolesti nosných kloubů-např.při  artrose kolen, kyčlí)dále léčba při obrně lícního nervu, alergické stavy (plicní astma, alergická rýma, alergická kopřivka)

  • Elektromagnetoterapie

léčba pomocí pulzního elektromagnetického pole-zaměřená hlavně na bolestivé stavy-bolesti páteře,bolesti nosných kloubů-kolen, kyčlí, bolesti patní kosti při výrůstkách, bolesti loktů při tzv.tenisovém lokti, oštěpařském lokti.

  • Léčba fyziologickou regulační medicínou

používá k regulaci psycho-neuro-endokrino-imunologického systému nízkých koncentrací biologicky účinných látek. Koncentrace těchto látek se pohybuje ve stejných hodnotách, v jakých se tyto látky vyskytují fyziologicky v lidském organismu. Výborné výsledky jsou s aplikací tzv.GUNA-.MD-injekcí, jejichž základní složkou je kolagen v kombinaci s přidanými rostlinnými extrakty. Používají se hlavně v léčbě chronických bolestí páteře,bolestí kloubů a to jak velkých nosných(kolen, kyčlí), tak i malých ručních kloubů. Snižují nutnost užívání analgetik a tedy i jejich možných vedlejších účinků. Aplikace je většinou jen podkožní a tedy nebolestivá, bez nebezpečí kloubní infekce.

  • Aplikace Biodermálních nití při léčbě bolestivých stavů páteře, kloubů.

Podstatou léčby je aplikace samovstřebatelných nití do podkoží v oblasti bolestivých míst v oblasti kloubů, šlach, páteře.

Aplikace samovstřebatelných nití do pokožky je šetrná, miniinvazivní. Využívá přírodních hypoalergenních polydioxanových vláken o síle 0,09 až 0,25 mm, které stimulují tvorbu kolagenu. Za 180 dnů se nitě zcela vstřebají rozložením na vodu a oxid uhličitý. Což podporuje proces hojení v místech aplikace.

Zákrok se používá při léčbě bolestí páteře, jak krční, hrudní, tak bederní. Při bolestí kloubů-ramen, loktů, kyčlí.

Aplikace je rychlá, šetrná, nebolestivá, bez anestezie.

Na zavádění nití do kůže se používají velmi tenké flexibilní akupunkturní jednorázové jehly. Mikrojehla je speciálně upravena tak, aby snadno a bezbolestně vklouzla do pokožky. Doporučují se dvě ošetření v rozmezí třech až čtyřech týdnů. Zákrok netrvá déle než 30 minut. Efekt  přetrvává 1-2 roky.

Při jednom sezení se většinou aplikuje 10 jehel. Cena jednoho sezení je 2000 Kč. Tedy za jednu proceduru zaplatíte 4000 Kč.

  • Homeopatie

Homeopatické vyšetření a předpis preparátů jen po telefonické domluvě.

Homeopatie je léčebná metoda  založená na zkoumání pacienta a jeho symptomů jako celku, kterého potom jako celek i léčí . Používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba (princip minimální dávky a princip podobné léčí podobné).

Cena jednoho sezení je 500 Kč.